ads-120-240-5

سوالات متداول

در حال بروزرسانی

شما برای جمع آوری امتیازات و شرکت در رویدادها و قرعه کشی ها، باید ابتدا در وبسایت باشگاه ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، با هر فعالیت شما در وبسایت باشگاه، امتیازات به حساب کاربری شما اضافه میشود.

در ضمن حتما باید برای شرکت در رویدادها و یا هر عملی که به شما مربوط میشود، هویت خود را تایید کنید.  تایید هویت با بارگذاری تصویر کارت ملی در حساب کاربری شما در باشگاه امکانپذیر است.

برای بهره مندی از رویدادها و هر چیزی که در باشگاه هواپیمای کاغذی هست، شما باید عضو شوید. در ضمن حتما باید برای شرکت در رویدادها و یا هر عملی که به شما مربوط میشود، هویت خود را تایید کنید.  تایید هویت با بارگذاری تصویر کارت ملی در حساب کاربری شما در باشگاه امکانپذیر است.

 • به سایت باشگاه هواپیمای کاغذی مراجعه نمائید.
 • در نوار بالای وبسایت، میتوانید ثبت نام اولیه را انجام دهید.
 • سپس باید برای بهره مندی از مزایای باشگاه، باید ثبت نام خود را تکمیل کرده و حساب کاربری خود را تکمیل کنید.

 

باشگاه هواپیمای کاغذی، یک باشگاه مردم محور است که کاربران میتوانند با عضویت و فعالیت در آن، هم از شرکت در رویدادها لذت ببرند و در این رقابت سالم چیزهای بسیاری یاد بگیرند.

محصولات بصری شامل کتب الکترونیکی، بازی ها و نرم افزارهای آموزشی و .. می باشد که از لحاظ تولید به دو نوع تقسیم میشوند:

 • تولید گروه های دیگر
 • تولید مجموعه هواپیمای کاغذی من

محصولات تولید شده توسط دیگر گروه ها به صورت رایگان در اختیار شما میباشد، اما محصولات تولید داخل بر اساس تصمیم تولیدکننده محصول ارائه خواهد شد.

گالری تصاویر، شامل تصاویر مختلفی از رویدادها و اتفاقات مرتبط با مسابقات و …  میباشد که برای کاربران عزیز قرار داده میشود تا کاربران با فضای فعالیت های سایت هواپیمای کاغذی من در دنیای واقعی آشنا شوند.

تمام فیلمهای ارسالی توسط کاربران، اعضا و یا پرسنل مجموعه، که شامل لحضات دیدنی می باشد.

تمام فیلمهای ارسالی توسط کاربران و اعضا ، که شامل لحضات پرتاب شما و یا رکورد شما می باشد.

در وبسایت هواپیمای کاغذی من، جهت سهولت کاربران به محصولات مرتبط به هواپیمای کاغذی و  همچنین ایجاد امکان مقایسه محصولات، تعدادی از محصولات درجه ۱  را برای کاربران فراهم آورده ایم تا به راحتی بتوانند از این محصولات استفاده کنند.

برای اطلاع از مسابقات و رویدادها باید ابتدا عضو باشگاه هواپیمای کاغذی من شوید.  در برگه رویدادها میتوانید لیست و تقویم مسابقات رو ببینید.

تمامی رکوردها به صورت متمرکز و دسته بندی شده  محفوظ میباشند. در منوی سمت راست صفحه و یا در صفحه رویدادها در وبسایت باشگاه، میتوانید رکورد ها را مشاهده کنید.

مسابقات به ۴ صورت برگزار میگردد:

 • مدرسه ای
 • شهری
 • استانی
 • و لیگ ملی

نمونه طرح به الگوهای کاغذی در اندازه A4  گفته میشود که بر اساس نوع هواپیمای کاغذی مورد نظر، طرج بندی شده و پس از ساخت هواپیما بر اساس همان طرح بندی، هواپیمای شما شکل و رنگ آمیزی و یا طرح خاصی خواهد داشت. به اینجا سری بزنید.

دستورالعمل ها به سه گروه مبتدی، نیمه حرفه ای و حرفه ای تقسیم بندی شده اند.

 • مبتدی: در این گروه افرادی که تازه به جمع ما پیوسته اند و یا افرادی که اطلاعات تخصصی از مباحث تئوری پرواز ندارند میتوانند فعالیت نمایند.
 • نیمه حرفه ای:  در این گروه افرادی که در ساخت و پرتاب هواپیمای کاغذی بر اساس دستورالعمل ها  به تبحر رسیده اند حضور دارند.
 • حرفه ای: این گروه مخصوص افرادی میباشد که علاوه بر تمام توانایی ها، از دانش تخصصی نیز برخوردار بوده و میتوانند با تغییرات بر روی دستورالعمل ها، در حرکت هواپیمای خود اعمال تغییر بکنند.

برای اطلاع از تعرفه ها و شرایط تبلیغات در سایت و همچنین در باشگاه با ایمیل موجود در سایت تماس حاصل فرمائید.

وبسایت “هواپیمای کاغذی من”  مجموعه ای از مطالب آموزشی و تفریحی در زمینه ساخت هواپیمای کاغذی  میباشد که به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

کانال های رسمی ما را در قسمت فوتر یا انتهای سایت مشاهده میکنید.

در منوی انتهای سایت میتوانید به سایت آب و هوا دسترسی داشته باشید.

برای این مطلب باید منوی سایت را با دقت بررسی کنید تا خدمات و فعالیت های ما را  بدانید.

در ضمن، در سایت باشگاه اعضای ما نیز فعالیت های تکمیلی موجود میباشد.